Lokalizacja

Centrum Kongresowe
ICE Kraków

ul. Marii Konopnickiej 17, 30-302 Kraków

W tym roku ONE Event po raz pierwszy w krakowskim ICE – jednej z najbardziej spektakularnych lokalizacji eventowych w Polsce! Centrum Kongresowe ICE Kraków to biznesowa i kulturalna wizytówka zlokalizowana w samym sercu Krakowa.

Pozwala na organizację różnorodnych wydarzeń: od międzynarodowych kongresów, konferencji, sympozjów oraz spotkań biznesowych, przez wydarzenia kulturalne, takie jak koncerty, spektakle operowe, teatralne i baletowe, aż po spotkania o charakterze społecznym.

Komunikacją miejską? Rowerem? Własnym samochodem? Taksówką? A może samolotem? Centrum Kongresowe ICE Kraków jest zlokalizowane w samym sercu Krakowa, naprzeciw Zamku Królewskiego na Wawelu, tuż przy jednym z głównych węzłów komunikacyjnych. Do obiektu można dojechać samochodem zarówno z Kraków Airport, dworca PKP i PKS, a także z każdej innej części Krakowa. Wokół Centrum Kongresowego znajduje się specjalny układ komunikacyjny obejmujący parkingi naziemne, zatokę autobusową, parkingi dla rowerów oraz dwupoziomowy parking podziemny dla 335 samochodów.

Mając na względzie środowisko, rekomendujemy skorzystanie 
z komunikacji miejskiej. Najbliższy przystanek znajduje się zaledwie 50 metrów od ICE Kraków.